Logo: BIP Logo: Facebook

Zdalna Szkoła oraz Zdalna Szkoła+

Zdalna Szkoła + - informacje o projekcie

Zdalna Szkoła - informacje o projekcie

Wsparcie dla uczniów w dobie koronawirusa.

Gmina Reszel pozyskała 60 000,00 złotych na zakup komputerów w ramach projektu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Działanie finansowane jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. W ramach projektu zakupionych zostało 25 komputerów przenośnych, które zostaną udostępnione uczniom, którzy nie mają dostępu do Internetu.
Dzięki temu będą mogli z powodzeniem realizować podstawę programową za pośrednictwem środków masowego przekazu. Zadanie realizowane w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020,  Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Dofinansowanie wynosi 100% kosztów kwalifikowanych, co oznacza, że Gmina Reszel nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Oprócz wyżej wymienionego dofinansowania, złożony został kolejny wniosek o dofinansowanie zakupu następnych komputerów dla reszelskich szkół. Złożony projekt opiewa na kwotę 55 tysięcy złotych. W tym przypadku dofinansowanie również wynosi 100% kosztów kwalifikowanych.

Baner: KoronaBaner: korona2Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: PSR2020Baner: polski ebazarekBaner: Unia EuropejskaBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Gospodarka odpadamiBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie