Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Piątek, 21 Styczeń 2022 Imieniny: Agnieszkii

Pozostałe aktualności

Burmistrz Reszla nagrodził Mistrza Olimpijskiego.

25 listopada 2021 roku, podczas XLVII Sesji Rady Miejskiej w Reszlu, miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tego bowiem dnia swą obecnością zaszczycił nas pan Karol Zalewski – Mistrz Olimpijski, który zdobył złoty medal w sztafecie mieszanej 4x400 metrów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Pan Karol przybył w związku z nagrodą, którą przyznał mu Burmistrz Reszla Marek Janiszewski.
Burmistrz Reszla Marek Janiszewski wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Reszlu złożyli gratulacje i podziękowania naszemu olimpijczykowi oraz wręczyli nagrodę pieniężną, kwiaty i upominek. Pan Karol podziękował za zaproszenie oraz nagrodę i zapewnił, że nie zapomina o miejscowości, w której się urodził i spędził dzieciństwo, w której zdobywał podstawy swej kariery i drogi życiowej. W czasie spotkania wyczuwalna była podniosła atmosfera - nie ukrywając radości i dumy wszyscy obecni robili sobie zdjęcia z mistrzem, nie zabrakło też zdjęcia grupowego. 
 
Przypominamy, iż pan Karol Zalewski został w 2018 roku odznaczony medalem honorowym „Zasłużonym Reszel" za promowanie naszego miasta  w kraju i na arenie międzynarodowej.
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: SzczepieniaBaner: Szepienia-infoBaner: NieruchomosciBaner: Unia EuropejskaBaner: PFCBaner: SesjeBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611