Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Niedziela, 2 Kwiecień 2023 Imieniny: Franciszka i Władysława

Pozostałe aktualności

„Tych lat nie odda nikt”

Pod takim hasłem mieszkańcy Gminy Reszel spotkali się 12 marca 2023 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu na koncercie z okazji obchodzonego 8 marca Międzynarodowego Dnia Kobiet. 
O dobrą atmosferę i niezapomniany klimat tego dnia zadbał działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu zespół „Kwiaty Jesieni”. O wyjątkowości obchodzonego święta świadczyły niecodziennie przystrojona scena i gra świateł. Wchodzący do sali widowiskowej zobaczyli na scenie nakryte białymi obrusami stoły oraz wiele pięknych rekwizytów,  które służyły za dekorację. Ich twórcami byli kreatywni członkowie wspomnianej grupy estradowej. Przybyłych gości przywitał dyrektor Artur Galicki, który złożył życzenia zebranym na widowni kobietom. W czasie części wokalnej widzowie przenieśli się do lat dwudziestych XX wieku, mogli bowiem wsłuchać się w piosenki z tamtego okresu. Stosowne do prezentowanych utworów muzycznych były także stroje wykonawców. Serdecznie dziękujemy zespołowi „Kwiaty Jesieni” i gratulujemy kolejnego udanego występu. 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: NieruchomosciBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: SesjeBaner: euslugi-buttonBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611