Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Wtorek, 7 Lipiec 2020 Imieniny: Cyryla i Metodego

Aktualności

Wigilia na reszelskim rynku

W niedzielne popołudnie, 22 grudnia 2019 roku, odbyła się tradycyjna „Wigilia na Reszelskim Rynku”. Burmistrz Reszla Marek Janiszewski uroczyście rozpoczął spotkanie, następnie złożył obecnym świąteczne życzenia oraz przełamał się opłatkiem z mieszkańcami i gośćmi. Życzenia złożył także Dziekan Dekanatu Reszel ks. kan. Krzysztof Bumbul, który modlił się w intencji miasta i gminy. 
 
W repertuarze kolędowym zaprezentowali się utalentowani amatorzy.  Jak co roku nie zabrakło świątecznych straganów, na których można było podziwiać i zakupić przygotowane z wielką starannością ozdoby i produkty świąteczne. Tradycyjnie już można było bezpłatnie degustować pierogi i barszcz przygotowane przez pracowników Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Reszlu. 
 
Obok  doznań smakowych i muzycznych wielkim zainteresowaniem cieszyły się  animacje z Mikołajem dla najmłodszych uczestników spotkania. Mikołaj bawił się z dziećmi i rozdawał łakocie. Mimo niesprzyjającej aury, mieszkańcy zjawili się licznie, aby wspólnie świętować. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie, dziękujemy również osobom i instytucjom, które były zaangażowane w realizację  „Wigilii na Reszelskim Rynku”.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: KoronaBaner: korona2Baner: PSR2020Baner: ogłoszenieBaner: Unia EuropejskaBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: Gospodarka odpadamiBaner: KominiarzBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611