Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Środa, 12 Sierpień 2020 Imieniny: Klary i Hilarego

Aktualności

Gmina Reszel pozyskała środki na wyposażenie stołówki szkolnej

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski podpisał umowę z Wojewodą Warmińsko-Mazurskim Arturem Chojeckim na przekazanie środków finansowych w formie dotacji celowej na realizację zadania w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”.
 
80 000,00 złotych trafiło do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Reszlu. Gmina Reszel do projektu wniosła wkład własny w wysokości 20 000,00 złotych. Całkowita kwota do wykorzystania wynosząca 100 000,00 złotych przeznaczona zostanie na zakup wyposażenia kuchni i stołówek szkolnych w Zespole. 
 
Dodatkowe elementy wyposażenia sprawią, że posiłki przygotowywane w kuchni szkolnej będą wykonywane szybciej i w lepszych warunkach. Wpłynie to na jeszcze lepszą jakość wydawanych posiłków. Zakup nowych maszyn i urządzeń to również poprawa warunków pracy osób zatrudnionych w placówce. 

Dodatkowym atutem żywienia dzieci i młodzieży w stołówkach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego jest fakt, że placówka uzyskała certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego. Umiejętności pracowników w połączeniu z nowoczesnym sprzętem gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. 
 
Cieszymy się, iż najmłodsi mieszkańcy gminy mogą konsumować posiłki, które są smaczne i zdrowe.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: KoronaBaner: korona2Baner: PSR2020Baner: ogłoszenieBaner: polski ebazarekBaner: Unia EuropejskaBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: Gospodarka odpadamiBaner: KominiarzBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611