Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Wtorek, 11 Sierpień 2020 Imieniny: Zuzanny i Filomeny

Aktualności

Reszelska młodzież otrzyma szansę na odkrywanie świata przyrody.

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski podpisał z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie umowę o współpracy w zakresie upowszechniania wiedzy przyrodniczej, popularyzacji uczenia się przez doświadczenie, edukacji oraz rozwoju: 
 
 
 
  • umiejętności matematyczno-przyrodniczych
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętności uczenia się i pracy zespołowej uczniów.
W umowie strony postanawiają rozwijać współpracę w zakresie edukacji uczniów i nauczycieli placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Reszel, poprzez wykorzystanie rozwiązań wypracowanych w projekcie „Warmińsko-Mazurski Uniwersytet Młodego Odkrywcy 2.0”, współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Działanie to przyczyni się do poszukiwania funduszy na działania edukacyjne. Uniwersytet zorganizuje dla uczniów wykłady, zajęcia, obozy naukowe oraz kawiarnie i festiwale naukowe  na terenie UWM w Olsztynie oraz na terenie szkoły i gminy. 

Podjęcie współpracy nie niesie za sobą żadnych zobowiązań finansowych Gminy Reszel.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: KoronaBaner: korona2Baner: PSR2020Baner: ogłoszenieBaner: polski ebazarekBaner: Unia EuropejskaBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: Gospodarka odpadamiBaner: KominiarzBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611