Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Czwartek, 20 Styczeń 2022 Imieniny: Fabiana i Sebastiana

Aktualności

Jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego.

W sobotę 06 listopada 2021 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu odbyła się uroczystość poświęcona parom, które zawarły związek małżeński w 1971 roku, a więc 50 lat temu. W 1971 roku w związek małżeński wstąpiło łącznie 15 par z terenu Gminy Reszel, ale z różnych przyczyn nie wszyscy mogli przybyć na jubileusz. 
W czasie spotkania nastąpiło wręczenie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy dostojnym Jubilatom medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” .  Burmistrz Reszla Marek Janiszewski wraz ze swoim zastępcą Jerzym Bajorkiem udekorowali małżonków medalami i złożyli im życzenia. 
 
„Dziękuję za Wasz trud włożony w wychowanie nowych pokoleń i wspaniały przykład, który nam dajecie” – powiedział Burmistrz Reszla Marek Janiszewski.  
 
Oprócz medali i serdecznych życzeń Jubilaci otrzymali od Burmistrza pamiątkowe grawertony, a także gratulacje od Wojewody Warmińsko- Mazurskiego. Jak na jubileusz przystało, nie zabrakło tortu i tradycyjnego „sto lat”. W części artystycznej Pani Krystyna Łożyńska i pan Włodzimierz Chmal wykonali kilka utworów o miłosnej tematyce, które bardzo umiliły spotkanie.

Złotym Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia kolejnych wspólnych lat w szczęściu, zdrowiu i pomyślności w otoczeniu najbliższych i przyjaciół.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: SzczepieniaBaner: Szepienia-infoBaner: NieruchomosciBaner: Unia EuropejskaBaner: PFCBaner: SesjeBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611