Edukacja

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Memory Master - edycja wiosenna 2019

  • 03-09-2019
Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i oddziałów gimnazjalnych w Reszlu wzięli udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu MEMORY MASTER.
Jest to konkurs leksykalny przeznaczony dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, nowatorskie przedsięwzięcie na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego i testowany w wielu szkołach jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania uczniów.
 
Dzięki nowej formie konkursu uczniowie mogli zdobyć, utrwalić oraz sprawdzić swoją wiedzę z języka angielskiego. Każdy uczeń miał dostęp do darmowej aplikacji na telefon komórkowy, w której znajdowały się wszystkie listy słów i dwie gry pomagające w przyjemny sposób uczyć się słownictwa.
 
Do testu przystąpili uczniowie klas IV, V, VI, VII, VIII Szkoły Podstawowej oraz III klasy Gimnazjum.
 
Zwycięzcy konkursu:
  1. Katarzyna Jałoszewska- klasa VIII a - LAUREAT III STOPNIA
  2. Oliwier Maksymiuk -klasa VI a - LAUREAT III STOPNIA
  3. Julia Zawadka- klasa V b -WYRÓŻNIENIE
Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: SzczepieniaBaner: Szepienia-infoBaner: KoronaBaner: korona2Baner: NSP 2021Baner: NSP-naborBaner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: polski ebazarekBaner: Unia EuropejskaBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Gospodarka odpadamiBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU