Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Niedziela, 14 Lipiec 2024 Imieniny: Marceliny i Bonawentury

Aktualności

Gminny Dzień Seniora 2023

W środę 15 listopada 2023 roku, na zaproszenie Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego, do Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu przybyli Seniorzy ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Reszlu, Klubu Seniora, Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz grupy wokalne i tematyczne działające przy Miejskim Ośrodku Kultury. 
 
Gminne obchody Dnia Seniora to doskonała okazja do złożenia podziękowań i życzeń dla seniorów, co uczynił  Burmistrz Reszla Marek Janiszewski. Włodarz gminy podkreślił, jak ważne są dobre relacje między seniorami a młodszymi pokoleniami oraz to, że wiele cennej wiedzy możemy uzyskać od osób starszych. Życzenia swoim podopiecznym oraz pracownikom z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego złożyły też pani Teresa Wojtkowska, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Reszlu oraz pani Patrycja Waszczuk- Ćwik, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Po życzeniach przyszedł czas na wspólną zabawę. Na scenie zaprezentowali się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, Zespół „Kwiaty Jesieni”, Klub Seniora oraz duet Krystyna Łożyńska i Włodzimierz Chmal. Ostatnią częścią uroczystości był poczęstunek, w czasie którego seniorzy mogli się integrować oraz wymieniać się poglądami i spostrzeżeniami na temat rozwoju poszczególnych grup i ewentualnej współpracy. Seniorom dziękujemy za to, że z dużym zaangażowaniem włączają się wiele inicjatyw realizowanych przez Gminę Reszel oraz życzymy dużo zdrowia i radości z codziennego życia.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 755 39 00 - centrala
fax. (89) 755 07 58
 
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611