Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Niedziela, 14 Lipiec 2024 Imieniny: Marceliny i Bonawentury

Aktualności

Akcja honorowego krwiodawstwa

Łączy nas krew, która ratuje życie – tymi słowami można podsumować akcję oddawania krwi, która odbyła się 27 listopada 2023 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu.
Obchodzone niedawno Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK to świetna okazja, by podzielić się darem serca w postaci najcenniejszego leku, którego nie można wyprodukować. Reszelscy krwiodawcy, jak zwykle nie zawiedli. Nie zabrakło wśród nich przedstawicieli Zespołu Szkół im. M. Rataja w Reszlu, którzy jak zwykle licznie przybyli, by podzielić się drogocennym płynem.
 
Łącznie do Miejskiego Ośrodka Kultury przybyło 36 osób, z czego 34 zakwalifikowano do oddania krwi. Udało się uzbierać 15,30 litra krwi. 
 
Serdecznie dziękujemy tym osobom, które oddały krew, ale także i tym, które chciały to uczynić, ale z różnych przyczyn nie mogły podzielić się częścią siebie. Prosimy, aby się nie zniechęcały i przybyły na następną akcję honorowego krwiodawstwa. 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 755 39 00 - centrala
fax. (89) 755 07 58
 
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611