Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Czwartek, 18 Lipiec 2024 Imieniny: Kamila i Szymona

NSP 2021

Badanie kontrolne NSP 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Odwiedź dziadków i pomóż im się spisać!

NSP 2021

Informacja NSP 2021

W czasie deszczu dzieci … poznają zasady spisu

Prognozy pogody zachęcają do pozostania w domach (upał czy deszcz), w związku z czym zapraszamy dzieci do gry Rach-Mistrz Spisowy. 
 
 
czytaj dalej

Nabór uzupełniający na rachmistrza spisowego

Pan Marek Janiszewski - Gminny Komisarz Spisowy w Reszlu ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych, którzy będą wykonywać prace spisowe w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań (NSP) 2021 na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r.
 
NSP 2021 trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00. 
 
Termin składania ofert: od 28 czerwca do 9 lipca 2021 r.
 

Liczy się każdy! – Książeczka dla najmłodszych

Główny Urząd Statystyczny przygotował  pakiet materiałów edukacyjnych, który ma na celu przybliżenie najmłodszym idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.
 
Narodowy Spis Powszechny to wydarzenie ważne dla wszystkich obywateli, tych najmłodszych także! Pomóżmy im zrozumieć jego sens i zdobyć wiedzę, która będzie użyteczna społecznie.
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Źródło: www.spis.gov.pl 
 

KONKURS „Policz się z nami przedszkolakami"

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Urząd Statystyczny w Olsztynie.
Konkurs adresowany jest do wszystkich przedszkoli w województwie warmińsko-mazurskim.
Przedmiotem konkursu jest przeprowadzenie przez dzieci mini spisu osób i przedmiotów ze swojego otoczenia, następnie utworzenie kącika spisowego w sali przedszkolnej lub w dowolnym miejscu na terenie przedszkola, w którym zostaną zaprezentowane wyniki tego spisu w dowolnej formie (graficznej, plastycznej).
Termin składania prac konkursowych upływa 21 czerwca 2021 r.
Trzy najlepsze wyłonione przez Komisję Konkursową prace zostaną nagrodzone cennymi nagrodami dla całej grupy oraz zestawami gadżetów z logo NSP 2021. Przewidywane są również wyróżnienia.
 
Szczegóły konkursu w Regulaminie.

KONKURS „Bawię się, rymuję, dobrze się SPISuję"

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Urząd Statystyczny w Olsztynie.
Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych w województwie warmińsko-mazurskim. Zadaniem uczestników konkursu jest ułożenie wierszyka/rymowanki z co najmniej trzema spośród dziesięciu podanych wyrazów, użytych w dowolnej formie i liczbie: SPIS, STATYSTYKA, LICZYĆ, KAŻDY, POLSKA, OBOWIĄZEK, INTERNET, UDZIAŁ, LUDNOŚĆ, OLSZTYN.
Termin składania prac konkursowych upływa 15 czerwca 2021 r.
Trzy najlepsze wyłonione przez Komisję Konkursową rymowanki zostaną nagrodzone cennymi upominkami. Przewidywanych jest również 7 wyróżnień.
 
Szczegóły konkursu w Regulaminie.
1 2
Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 755 39 00 - centrala
fax. (89) 755 07 58
 
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611