Aktualności

Akcja honorowego krwiodawstwa

  • 27-11-2023
Łączy nas krew, która ratuje życie – tymi słowami można podsumować akcję oddawania krwi, która odbyła się 27 listopada 2023 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu.
Obchodzone niedawno Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK to świetna okazja, by podzielić się darem serca w postaci najcenniejszego leku, którego nie można wyprodukować. Reszelscy krwiodawcy, jak zwykle nie zawiedli. Nie zabrakło wśród nich przedstawicieli Zespołu Szkół im. M. Rataja w Reszlu, którzy jak zwykle licznie przybyli, by podzielić się drogocennym płynem.
 
Łącznie do Miejskiego Ośrodka Kultury przybyło 36 osób, z czego 34 zakwalifikowano do oddania krwi. Udało się uzbierać 15,30 litra krwi. 
 
Serdecznie dziękujemy tym osobom, które oddały krew, ale także i tym, które chciały to uczynić, ale z różnych przyczyn nie mogły podzielić się częścią siebie. Prosimy, aby się nie zniechęcały i przybyły na następną akcję honorowego krwiodawstwa. 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU