Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Niedziela, 14 Lipiec 2024 Imieniny: Marceliny i Bonawentury

Aktualności

Spotkanie informacyjne 10 maja: "Możliwości pozyskania wsparcia finansowego na inwestycje z zakresu EE i OZE w obszarach: mieszkalnictwa, przedsiębiorstw i rolnictwa"

Szanowni Państwo!
Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne z Projektem Doradztwa Energetycznego, którego tematem będą:

„Możliwości pozyskania wsparcia finansowego na inwestycje z zakresu EE i OZE w obszarach: mieszkalnictwa, przedsiębiorstw i rolnictwa”

Webinar poprowadzą Doradcy Energetyczni z WFOŚiGW w Opolu.

Będzie to „przegląd” aktualnie dostępnych programów, w ramach których można uzyskać dofinansowanie na termomodernizację, montaż nowych źródeł ciepła czy instalacje OZE. Ten webinar to świetna okazja do aktualizacji/uporządkowania wiedzy w zakresie ulg podatkowych oraz aktualnej oferty finansowej dostępnej na szczeblu ogólnopolskim.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 10 maja 2022 r. o godz. 10:00

Poniżej link do rejestracji na spotkanie:

Zapraszamy!
1 2
Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.