Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Niedziela, 14 Lipiec 2024 Imieniny: Marceliny i Bonawentury

Aktualności

Jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego.

16 czerwca 2021 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu odbyła się uroczystość poświęcona 8-u parom, które zawarły związek małżeński w 1970 roku, a więc 51 lat temu. 
To nie pomyłka. Ze względu na pandemię zeszłoroczne obchody jubileuszu nie mogły się odbyć, dlatego dopiero teraz nastąpiło wręczenie dostojnym Jubilatom medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.  Burmistrz Reszla Marek Janiszewski udekorował małżonków medalami i złożył im życzenia. 
„Rodzina jest podstawową komórką społeczną, a Państwo dają wspaniały przykład, jak ją pielęgnować, aby w szczęściu przetrwać długie lata u boku kochającej osoby. Dziękuję za Wasz trud włożony w wychowanie nowych pokoleń i wspaniały przykład, który nam dajecie” – powiedział Burmistrz Reszla Marek Janiszewski.  
 
Oprócz medali i serdecznych życzeń Jubilaci otrzymali od Burmistrza pamiątkowe grawertony, a także gratulacje od Wojewody Warmińsko- Mazurskiego. Jak na jubileusz przystało, nie zabrakło tortu i tradycyjnego „sto lat”. W części artystycznej pani Anna Romańczuk zaśpiewała kilka utworów, które bardzo umiliły spotkanie. 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 755 39 00 - centrala
fax. (89) 755 07 58
 
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611