Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Czwartek, 18 Lipiec 2024 Imieniny: Kamila i Szymona

Aktualności

Plebiscyt - Mistrzowie AGRO

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Gazetę Olsztyńską” i „Polska Metropolię Warszawską” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.
 
Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.
 
Serdecznie gratulujemy uzyskania nominacji z Państwa gminy kandydatów w następujących kategoriach:
 
Agroturystyka Roku:
 • Agroturystyka Badzińscy,
 • Agroturystyka ELTADO,
 • Agroturystyka U Ani
 
Koło Gospodyń Wiejskich Roku:
 • KGW Klewnianki w Klewnie,
 • KGW Słoneczniki w Siemkach,
 • KGW w Łężanach
 
Sołtys Roku:
 • Krzysztof Rębowski,
 • Bożena Chamik,
 • Agnieszka Paprota,
 • Dorota Witek
 
Lider Społeczności Roku:
 • Agnieszka Pełkowska Paprota
 
Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności. Prosimy o poinformowanie zgłoszonych kandydatów o uzyskaniu nominacji oraz o zamieszczenie informacji o starcie akcji na Państwa stronie internetowej.
 
Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem www.gazetaolsztynska.pl/agro
 
Tegoroczna edycja akcji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Iwona Walkowicz
Główny Koordynator Akcji 
tel. 691 770 005
iwona.walkowicz@polskapress.pl
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
 • CAPTCHA
  CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
  Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 755 39 00 - centrala
fax. (89) 755 07 58
 
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611