Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Środa, 19 Czerwiec 2024 Imieniny: Gerwazego i Protazego

Aktualności

Podpisanie umowy na zadanie pod nazwą: ,,Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Reszel”.

21 lutego 2023 roku w Urzędzie Gminy w Reszlu odbyło się uroczyste podpisanie umowy dotyczącej zadania pod nazwą: ,,Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Reszel”. 
czytaj dalej

Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa.

W dniu 20 lutego 2023 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu, odbyło się spotkanie Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego z sołtysami sołectw leżących na terenie Gminy Reszel. Okazją był  zbliżający się Dzień Sołtysa, który corocznie obchodzony jest 11 marca. 
 
czytaj dalej

Modernizacja gospodarstw rolnych – wkrótce nabory w obszarach E (nawadnianie) i F (zielona energia)

Od 31 stycznia 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z nawadnianiem lub wykorzystaniem zielonych źródeł energii, będą mogli ubiegać się o wsparcie finansowe. Nabory wniosków prowadzone będą w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” z PROW 2014-2020.
czytaj dalej

Spotkanie Noworoczne

Po dwóch latach pandemicznej przerwy, 30 grudnia 2022 roku, odbyło się Sali MOK w Reszlu tradycyjne spotkanie świąteczno - noworoczne zorganizowane przez Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego. Było ono okazją do podsumowania nie tylko kończącego się roku, ale również okresu od ostatniego takiego spotkania, czyli lat 2020 - 2022. 
 
 
czytaj dalej

INFORMACJA

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi braku możliwości dojazdu do Biskupca i Olsztyna  od nowego roku uprzejmie informuję:
czytaj dalej

Akcja honorowego krwiodawstwa

Reszelacy mają wielkie serca – tymi słowami można podsumować akcję oddawania krwi, która odbyła się 15 grudnia 2022 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu.
czytaj dalej

Sesja budżetowa

15 grudnia 2022 roku odbyła się LXV Sesja Rady Miejskiej w Reszlu. Podczas posiedzenia Radni podjęli Uchwałę Budżetową na 2023 rok. Po odczytaniu projektu uchwały budżetowej wraz z uzasadnieniem, odczytane zostały opinie Komisji Stałych, w tym Komisji Budżetu oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej o projekcie uchwały. 
czytaj dalej

Jubileusz Złotych Godów w Reszlu

W piątek 18 listopada br. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Pięćdziesiąt lat temu, w 1972 roku, na ślubnym kobiercu stanęły pary małżeńskie, które w tym roku obchodzą Złote Gody. Jubileusz ten to okazja do spotkań w gronie najbliższych, wspomnień z udziałem dzieci, wnuków i prawnuków. Pary z tak dużym doświadczeniem są oparciem dla swoich rodzin. Dają siłę w chwilach zwątpienia i nadzieję, że tradycyjny model rodziny jest najwyższą wartością.
czytaj dalej

Obchody 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

11 listopada 2022 roku, jak co roku w całym kraju, a także poza jego granicami, obchodzone było Święto Niepodległości. W Reszlu obchody przebiegały w dwóch częściach. 
czytaj dalej

Podpisanie umowy na przebudowę dróg w Zawidach

10 listopada 2022 roku, w reszelskim Ratuszu, doszło do podpisania umowy na  przebudowę dróg gminnych nr 124008N, 124009N, 124010N w miejscowości Zawidy. 
 
czytaj dalej
1 ... 4 5 6 7 8 ... 16
Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.