Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Poniedziałek, 17 Czerwiec 2024 Imieniny: Laury i Adolfa

Edukacja

32 czwartoklasistów otrzymało komputery

W piątkowe popołudnie, 6 października 2023 roku, w sali sportowej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Reszlu odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu komputerowego dla uczniów klas czwartych.  
Z uczniami i rodzicami, którzy byli uprawnieni  do otrzymania laptopa spotkali się Burmistrz Reszla Marek Janiszewski, Zastępca Burmistrza Reszla Jerzy Bajorek oraz Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Reszlu Edward Szmul.
 
Program „Laptop dla ucznia” jest formą wsparcia dla uczniów w rozszerzaniu kompetencji cyfrowych i mających pomóc uczniom w dostępie do zdalnych form edukacji. W Gminie Reszel takie komputery otrzymało trzydzieści dwoje dzieci z klas czwartych. Burmistrz Reszla Marek Janiszewski podkreślił, jak ważny w obecnych czasach jest dostęp do cyfrowych form edukacji, a także przekazał, jak w dobie cyfryzacji rozwijane są systemy, które pozwalają mieszkańcom załatwiać sprawy urzędowe przez Internet. 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 755 39 00 - centrala
fax. (89) 755 07 58
 
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611