Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Piątek, 14 Czerwiec 2024 Imieniny: Walerego i Bazylego

Sport

Gmina Reszel bierze udział w Programie Partnerstwa Lokalnego

Gmina Reszel bierze udział w Programie Partnerstwa Lokalnego. Projekt  powstał z myślą o budowie trwałej, partnerskiej współpracy pomiędzy Miastami, Gminami województwa Warmińsko-Mazurskiego a Klubem Piłka Siatkowa AZS UWM SA w Olsztynie. Jego celem jest dążenie do realizacji pozytywnego i efektywnego promowania wizerunku Gminy przez Klub w czasie występów męskiej drużyny Indykpol AZS Olsztyn w siatkarskiej Plus Lidze. Istotnym aspektem jest także propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie piłki siatkowej w województwie Warmińsko-Mazurskim a także wspieranie partnerskiej relacji Gminy z Klubem.
 
31 stycznia przedstawiciele Gminy Reszel wzięli udział w meczu Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk. W czasie meczu spiker informował o udziale Gminy Reszel w projekcie, a na parkiecie i nad wejściami na trybuny umieszczone zostały banery i naklejki z herbem gminy i logiem Cittaslow. Dodatkowo przedstawiciel Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego, Radny Rady Miejskiej w Reszlu pan Dariusz Jabłoński przed rozpoczęciem meczu odebrał koszulkę z numerem 1. Po zakończeniu spotkania Radny Jabłoński wraz z komisarzem zawodów, wręczył statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika. Następnie wszyscy Reszelanie zeszli na parkiet aby zrobić pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami  AZSu.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 755 39 00 - centrala
fax. (89) 755 07 58
 
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611