Kalendarz imprez

Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa.

  • 21-02-2023
W dniu 20 lutego 2023 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu, odbyło się spotkanie Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego z sołtysami sołectw leżących na terenie Gminy Reszel. Okazją był  zbliżający się Dzień Sołtysa, który corocznie obchodzony jest 11 marca. 
 
W uroczystości wzięli udział także Przewodnicząca Rady Miejskiej w Reszlu Beata Subocz i Zastępca Burmistrza Reszla Jerzy Bajorek. Spotkanie było idealnym momentem do docenienia codziennej działalności Sołtysów i Rad Sołeckich i Burmistrz Reszla Marek Janiszewski zwrócił się do nich dziękując za pracę na rzecz lokalnych wspólnot, za dbanie o najbliższe otoczenie, o dobrosąsiedzkie relacje i potrzeby mieszkańców. Podkreślił, że funkcja ta obdarzona jest kredytem wielkiego zaufania i wielkim zobowiązaniem, a także złożył włodarzom  sołectw najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i sukcesów w działalności oraz jak najlepszej współpracy z pracownikami Urzędu Gminy w Reszlu. Przewodnicząca Rady Miejskiej dołączyła życzenia wytrwałości w trudnej działalności społecznej.
 
Burmistrzowie wraz z panią Przewodniczącą wręczyli sołtysom drobne upominki oraz kwiaty. Burmistrz Reszla podsumował też działalność lokalnego samorządu na terenie sołectw oraz przedstawił plany na najbliższy czas. Wszystkim Sołtysom życzymy dużo zdrowia i zadowolenia z pełnienia tej zaszczytnej funkcji.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU