Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Piątek, 19 Lipiec 2024 Imieniny: Wincentego i Wodzisława

Aktualności

Burmistrz Reszla ogłasza konsultacje społeczne projektu Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w Gminie Reszel na 2022 rok

Burmistrz Reszla ogłasza konsultacje społeczne projektu Gminnego programu przeciwdziałania narkomanii na 2022 r.

Informacja o naborach MKiDN

Informacja o warsztatach dla KGW

Komunikat Burmistrza Reszla

Szanowni Mieszkańcy Reszla 
 
W związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji, jakoby samorząd Gminy Reszel, w imieniu którego działa Burmistrz Reszla, miał jakikolwiek wpływ na drastyczny wzrost cen ciepła, dostarczanego mieszkańcom naszego miasta niniejszym informuję, że kształtowanie się cen ciepła, podyktowane jest wzrostem cen gazu wykorzystywanego do celów grzewczych i jest to trend globalny. Polityka zakupowa poszczególnych krajów opiera się na zakupie gazu na giełdach towarowych po cenach rynkowych.
 
czytaj dalej

Zaproszenie na webinarium Agencji Rozwoju Przemysłu - Centra Obsługi Przedsiębiorców ARP – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.

Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa w którym prowadzisz firmę.
czytaj dalej

Badanie kontrolne NSP 2021

Kolejne dofinansowania do gminnych inwestycji

25 października 2021 roku, Zastępca Burmistrza Reszla Jerzy Bajorek uczestniczył w spotkaniu, podczas którego premier Mateusz Morawiecki ogłosił wyniki Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych. W spotkaniu na Zamku w Nidzicy udział wzięli samorządowcy z terenu Warmii- i Mazur, Mazowsza i Torunia. 
 
Gmina Reszel otrzymała dofinansowanie w wysokości 7 932 340,25 złotych, na  zadanie pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Klewno wraz z przebudową stacji podnoszenia ciśnienia”.
Program Inwestycji Strategicznych dedykowany jest dla jednostek samorządu terytorialnego oraz związków jednostek samorządu terytorialnego. Realizowany jest poprzez promesy inwestycyjne udzielane przez Bank Gospodarstwa Krajowego.
Dziękujemy Pani Senator Małgorzacie Kopiczko, Wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu Kętrzyńskiego Panu Piotrowi Węglarskiemu oraz Pani Ewie Mieszkowskiej za wsparcie podczas ubiegania się o dofinansowanie.

Informacja

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kętrzynie
udziela porad rolnikom
w siedzibie ODR w Kętrzynie przy ul. Powstańców Warszawy 1
od poniedziałku do piątku w godz.  7.00 – 15.00
Doradca dla Gminy Reszel – P. Agnieszka Filipiuk 
                                                tel. kom.  785 770 289

Informacja o naborze

Burmistrz Reszla informuje, że uruchomiony został program wsparcia dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym.
czytaj dalej
Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: rozklad-jazdy-autobusowBaner: NieruchomosciBaner: euslugi-buttonBaner: SesjeBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.