Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Wtorek, 7 Grudzień 2021 Imieniny: Marcina i Ambrożego

Akademia kompetencji cyfrowych

Akademia kompetencji cyfrowych w Gminie Reszel

Celem projektu „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego” jest zwiększenie poziomu kompetencji cyfrowych niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych osób powyżej 25 r. ż. z obszaru województw pomorskiego warmińsko-mazurskiego i podlaskiego objętych w projekcie szkoleniami kompetencji cyfrowych.
 
Szkolenia będą prowadzone przez instruktorów przeszkolonych przez Operatora.
 
Zakupiony sprzęt komputerowy po zakończeniu szkoleń zostanie przekazany do szkół lub ośrodków kształcenia nauczycieli na terenie gminy.
 
Szkolenia dla mieszkańców Gminy Reszel - tematy do wyboru:
 • Rodzic w Internecie
 • Mój biznes w sieci
 • Moje finanse i transakcje w sieci
 • Działam w sieciach społecznościowych
 • Tworzę własną stronę (blog)
 • Rolnik w sieci
 • Kultura w sieci
Szkolenia będą także udostępnione w wersji e-learning.
 
Dzięki przeprowadzonym szkoleniom mieszkańcy gminy zdobędą umiejętności, które ułatwią im funkcjonowanie w cyfrowej rzeczywistości.
 
Uczestnicy mają zapewnione materiały szkoleniowe, catering.
 
Miejsce szkoleń:
 1. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Reszlu,
  • ul. B. Chrobrego 5a
  • ul. M. Konopnickiej 2
 
Czas kursu:12 godzin (2 razy 6 godzin)
 
Częstotliwość prowadzenia zajęć będzie dostosowana do oczekiwań i możliwości uczestników oraz scenariuszy szkoleniowych. 
 
Zapisy: telefonicznie: 897550037
              adres email: akcreszel@gmail.com
 
Projekt współfinansowany z europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska cyfrowa na lata 2014 – 2020. Oś priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”
 
Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: SzczepieniaBaner: Szepienia-infoBaner: NieruchomosciBaner: Unia EuropejskaBaner: PFCBaner: SesjeBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
 • CAPTCHA
  CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
  Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611