Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Niedziela, 2 Kwiecień 2023 Imieniny: Franciszka i Władysława

Aktualności

Marzenia strażaków z reszelskiej OSP się spełniają

28 marca 2023 roku, na rynku w Srokowie, odbyło się spotkanie samorządowców z terenu powiatu kętrzyńskiego z parlamentarzystami, wojewodą oraz przedstawicielami służb mundurowych. Powodem spotkania było przekazanie sprzętu ratowniczego oraz promesy na zakup samochodu gaśniczego. 
 
czytaj dalej

PÓŁMARATON ŚLIMAKA - Górowo Iławckie-Lidzbark Warmiński

 
 
PÓŁMARATON ŚLIMAKA
GÓROWO IŁAWECKIE – LIDZBARK WARMIŃSKI
14. MAJA 2023 R.
 
czytaj dalej

Jubileusz ŚDS

Dnia 10 marca br. w Reszlu obchodzono jubileusz utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Reszlu, który od 1 marca 2018 roku działa jako jednostka organizacyjna Gminy Reszel. Jubileusz szczególny, bo i miejsce szczególne. ŚDS jest miejscem terapii, spotkań i warsztatów dla osób niepełnosprawnych, to tutaj integrują się ze społecznością, uczą samodzielności, wiary w swoje możliwości i rozwijają talenty. 
czytaj dalej

„Tych lat nie odda nikt”

Pod takim hasłem mieszkańcy Gminy Reszel spotkali się 12 marca 2023 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu na koncercie z okazji obchodzonego 8 marca Międzynarodowego Dnia Kobiet. 
czytaj dalej

„BĄDŹ EKO! - SEGREGUJ ODPADY”

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Reszlu
zaprasza mieszkańców gminy Reszel na spotkanie, 
które odbędzie się dnia 13 marca 2023r. o godz. 13:00 
w świetlicy WPK Sp. z o.o. przy ul. 1 Maja 6 w Reszlu (I piętro).
 
Serdecznie zapraszamy!

Po długotrwałych staraniach ruszyła budowa ścieżki pieszo-rowerowej

15 lutego 2023 roku, to kolejny ważny dzień w historii naszej gminy. Tego bowiem dnia Burmistrz Reszla Marek Janiszewski podpisał umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Reszel-Święta Lipka”. Wykonawcą będzie firma STRABAG Sp. z o. o., w imieniu której umowę podpisała pani Joanna Puzon – kierownik finansowy olsztyńskiego oddziału firmy.
czytaj dalej

Podpisanie umowy na zadanie pod nazwą: ,,Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Reszel”.

21 lutego 2023 roku w Urzędzie Gminy w Reszlu odbyło się uroczyste podpisanie umowy dotyczącej zadania pod nazwą: ,,Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Reszel”. 
czytaj dalej

Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa.

W dniu 20 lutego 2023 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu, odbyło się spotkanie Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego z sołtysami sołectw leżących na terenie Gminy Reszel. Okazją był  zbliżający się Dzień Sołtysa, który corocznie obchodzony jest 11 marca. 
 
czytaj dalej

Modernizacja gospodarstw rolnych – wkrótce nabory w obszarach E (nawadnianie) i F (zielona energia)

Od 31 stycznia 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z nawadnianiem lub wykorzystaniem zielonych źródeł energii, będą mogli ubiegać się o wsparcie finansowe. Nabory wniosków prowadzone będą w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” z PROW 2014-2020.
czytaj dalej

Spotkanie Noworoczne

Po dwóch latach pandemicznej przerwy, 30 grudnia 2022 roku, odbyło się Sali MOK w Reszlu tradycyjne spotkanie świąteczno - noworoczne zorganizowane przez Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego. Było ono okazją do podsumowania nie tylko kończącego się roku, ale również okresu od ostatniego takiego spotkania, czyli lat 2020 - 2022. 
 
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 12
Baner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: NieruchomosciBaner: Unia EuropejskaBaner: Projekty realizowane ze Środków Państwowego Funduszu CelowegoBaner: Projekty realizowane ze Środków Rządowego Funduszu Inwestycji LokalnychBaner: SesjeBaner: euslugi-buttonBaner: Czyste powietrzeBaner: euslugiBaner: Polski ŁadBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: polski ebazarekBaner: KominiarzBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611