Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Reszel
 Dzisiaj jest: Poniedziałek, 13 Lipiec 2020 Imieniny: Ernesta i Małgorzaty

Aktualności

Turystyka u rolnika

Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza, realizując zadania ustawowe m.in. w zakresie uzyskiwania przez rolników dodatkowych dochodów, od lat stara się odpowiadać na potrzeby zgłaszane przez rolników z Warmii i Mazur.
Mając powyższe na uwadze, Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza postanowiła uruchomić inicjatywę „Turystyka u rolnika”. Celem inicjatywy jest:
  • zebranie w jednym miejscu informacji o możliwości wynajęcia kwatery w gospodarstwie rolnym na obszarach wiejskich województwa warmińsko-mazurskiego;
  • zwiększenie atrakcyjności obszarów wiejskich poprzez wykorzystanie walorów krajobrazu wiejskiego i uatrakcyjnianie gościom pobytu udziałem w codziennych zajęciach w gospodarstwie, w tradycyjnym rzemiośle artystycznym (np. haftowanie, szydełkowanie), w obrzędach ludowych oraz w przygotowywaniu potraw regionalnych, połączonym z wypiekiem chleba, wyrobem serów lub wędlin.
Serdecznie zapraszamy tradycyjne gospodarstwa rolne, które w swojej ofercie posiadają maksymalnie 5 pokoi do wynajęcia oraz chcą zaprezentować się na stronie Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy – otwórz.pdf/ otwórz.docx i wraz z kompletem 5 zdjęć przesłać go na adres:
Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza, ul. Towarowa 1, 10-416 Olsztyn, e-mail: turystykaurolnika@gmail.com.
 
Przesłane informacje zostaną opublikowane na stronie www.wmirol.org.pl w zakładce Turystyka u rolnika oraz na portalu Facebook. Umieszczenie ofert na portalu jest całkowicie bezpłatne.
 
Zainteresowani klienci kontaktują się bezpośrednio z wybranym gospodarstwem rolnym.
 
Wszelkich informacji dot. inicjatywy „Turystyka u rolnika” udziela Katarzyna Godlewska tel. 89534-05-67

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: KoronaBaner: korona2Baner: PSR2020Baner: ogłoszenieBaner: Unia EuropejskaBaner: euslugi-buttonBaner: euslugiBaner: Reszelski Budżet ObywatelskiBaner: Gospodarka odpadamiBaner: KominiarzBaner: Mapa Gminy ReszelBaner: Polska MultimedialnaBaner: AnkietaBaner: CittaslowBaner: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów AlkoholowychBaner: ePodręcznikiBaner: Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejBaner: Rodzina 500+Baner: Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji PozarządowychBaner: Krajowa mapa ZagrożeńBaner: Karta Dużej RodzinyBaner: StrazGranicznaBaner: WKU
Masz uwagi do naszej strony?
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Reszlu
woj. warmińsko - mazurskie
ul. Rynek 24
11-440 Reszel

tel. (89) 7553900 - centrala
fax. (89) 7550758
Urząd Gminy
NIP: 742-00-12-634
REGON: 000530318
 
Gmina Reszel
NIP: 742-22-43-326
REGON: 510743611